Jeśli szukasz oferty indywidualnych treningów piłkarskich w Krakowie, gdzie możesz liczyć na profesjonalne szkolenie dla dzieci i młodzieży, Laboratorium Sukcesu jest najlepszym do tego miejscem! Indywidualny trening piłki nożnej wpływa nie tylko na poprawę umiejętności piłkarskich, ale również na rozwój techniki, rozumienia gry, poprawę motoryki i koordynacji. Piłka nożna dla dzieci w Krakowie sygnowana przez Laboratorium Sukcesu to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zawodnika i unikalny, dostosowany do każdego proces szkoleniowy. Dbamy o to, by nauka gry w piłkę nożną dla dzieci była nie tylko formą profesjonalnego, piłkarskiego przygotowania, ale również dobrą zabawą i okazją do rozwoju naszych zawodników, jako ludzi i sportowców. 

Indywidualne treningi piłkarskie w Małopolsce

Podczas indywidualnych treningów piłkarskich prowadzonych przez Laboratorium Sukcesu każdy zawodnik zdobywa szereg umiejętności, które potem przekładają się na sukcesy na boisku. Co zawiera trening piłkarski Laboratorium Sukcesu w Krakowie?

  • Trening indywidualnej techniki piłkarskiej,
  • działania taktyczne i naukę skutecznego podejmowania decyzji,
  • edukację z zakresu rozumienia gry, naukę ustawienia na boisku i kontroli przestrzeni,
  • działania w grze 1 vs 1, 2 x 2 i w formie zespołowej.

Zajęcia odbywają się w małych grupach – skupiają się na indywidualnym treningu dla maksymalnie 6 zawodników prowadzonych przez 2 trenerów. Istnieje także możliwość indywidualnych treningów dla jednego zawodnika. Stosujemy podział na grupy dziewczęce lub chłopięce dobrane odpowiednio poziomem zaawansowania, wiekiem i zgodnie z preferowanym pakietem zajęć. Prowadząc treningi indywidualne w Krakowie opieramy się na programie szkolenia zgodnie z wytycznymi UEFA i PZPN. Pracujemy według innowacyjnego systemu nauczania i rozwoju młodego sportowca. Podczas treningów piłkarskich wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt treningowy, analityczny i zdrowotny.