Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności gry w piłkę nożną, niezbędnym elementem jest dobre przygotowanie motoryczne. W Krakowie Laboratorium Sukcesu oferuje najlepsze treningi motoryczne pod okiem doświadczonej i profesjonalnej kadry szkoleniowej. Piłka nożna jest dyscypliną bardzo dynamiczną, wymagającą szybkości, koordynacji, siły i wytrzymałości. Dlatego też duży nacisk kładziemy na trening motoryczny dzieci i młodzieży. Podczas gry w piłkę zawodnicy wykonują energiczne, niestandardowe ruchy w zmieniających się ciągle warunkach, ćwiczenia motoryczne są zatem nieodłącznym elementem nauki gry w piłkę nożną.

Trening przygotowania motorycznego w Krakowie z Laboratorium Sukcesu

Celem treningu motorycznego dla dzieci jest rozwój ogólny zawodnika oraz stworzenie solidnego i stabilnego fundamentu sprawnościowego. Prawidłowy trening motoryczny powinien skupiać się na wykonywaniu różnorodnych działań ruchowych z akcentem na technikę oraz wykonywanie zadań charakterystycznych dla piłki nożnej. Przygotowanie motoryczne w Laboratorium Sukcesu obejmuje między innymi:

  • trening i oceny przyspieszenia, szybkości, zwinności, zmiany kierunku biegu,
  • trening wytrzymałości szybkościowej oraz wytrzymałości biegowej,
  • testy sprawnościowe.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt treningowy i diagnostyczny oraz kadrę trenerską z doświadczeniem na najwyższym poziomie w Polsce. Prowadzimy wysokiej klasy treningi indywidualne w Krakowie. Opieramy się na programie szkolenia zgodnie z wytycznymi UEFA i PZPN. Pracujemy według innowacyjnego systemu nauczania i rozwoju młodego sportowca, uczymy perfekcyjnego panowania nad piłką, techniki i zasad taktycznych. Piłka nożna dla dzieci w Krakowie sygnowana przez Laboratorium Sukcesu to kompleksowość działania, sprawdzony i unikalny proces szkoleniowy oraz indywidualne podejście do każdego zawodnika.