Obozy

Chcesz doskonalić swoje umiejętności gry w piłkę nożną? Marzysz o zostaniu profesjonalistą? Obozy w formie półkolonii piłkarskich w Krakowie, organizowane przez Laboratorium Sukcesu, to sprawdzona jakość i skuteczność treningów. Oferując obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży w Krakowie bierzemy odpowiedzialność za to, czego chcemy Cię nauczyć, co prezentujesz na murawie i jak reagujesz na boisku. Wchodząc na murawę zostajesz naszym ambasadorem – piłka nożna dla dzieci w Krakowie sygnowana przez Laboratorium Sukcesu to kompleksowość działania, sprawdzony i unikalny proces szkoleniowy oraz indywidualne podejście do każdego zawodnika.

Obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży w Małopolsce

Podczas obozów piłkarskich Laboratorium Sukcesu każdy zawodnik przechodzi profesjonalny cykl treningowy z zakresu techniki, motoryki, rozumienia gry, aspektów drużynowych i mentalnych – wszystko pod okiem doświadczonej, profesjonalnej kadry szkoleniowej. Co zapewniamy?

  • Trening mentalny – ćwiczenie koncentracji, skupienia, radzenia sobie ze stresem, kontrolę emocji, budowanie motywacji i pewności siebie;
  • trening motoryczny – rozwój wytrzymałości szybkościowej i biegowej, testy sprawnościowe, ocena i analiza zdolności motorycznych itp.;
  • trening piłkarski – obejmujący technikę, działania taktyczne i indywidualne, rozwój percepcji i umiejętności szybkiego reagowania na boisku.

Podczas obozów piłkarskich w Krakowie stosujemy podział na grupy dziewczęce lub chłopięce dobrane odpowiednio poziomem zaawansowania, wiekiem i zgodnie z preferowanym pakietem zajęć. Treningi są nagrywane, a następnie analizowane pod kątem poprawy techniki, właściwego reagowania i ustawienia na boisku. Dodatkowo, cyklicznie organizujemy letni obóz piłkarski i zimowy obóz piłkarski w formie wielu Campów. Zapewniamy nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Wiemy jak ważne jest zaplecze szkoleniowo-badawcze, dlatego dokładamy największych starań, aby miejsca, w których przeprowadzane są obozy piłkarskie dla Małopolski oraz badania spełniały najwyższe standardy w aspekcie infrastruktury, wyposażenia i bezpieczeństwa.

Dostępne obozy:

Obozy

Zapewniamy

Trening Mentalny

Rozumienie Gry

Trening Motoryczny

Trening Piłkarski

Warsztaty świadomości

Jakość nie ilość

Podział względem umiejętności

Testy Laboratorium Sukcesu

Sprzęt wysokiej jakości

Nagrywanie i Analiza

Fotorelacja

Zaplecze konferencyjne

Zdrowy catering

Boisko naturalne

Boisko ze sztuczną nawierzchnią

Analiza video treningów

Profesjonalna Kadra Szkoleniowa

Świetna Atmosfera

Nowoczesny Sprzęt

Liczne Atrakcje

Grupy Dziewczęce lub chłopięce

Czas reakcji FitLight

Koszulkę z logo LS

I wiele innych