Obozy Letnie

Letni obóz piłkarski dla dzieci Kraków to sprawdzona jakość i skuteczność treningów. Organizujemy letnie obozy dla dzieci i młodzieży z terenu Małopolski. Cechuje nas kompleksowość działania, unikalny proces szkoleniowy oraz indywidualne podejście do każdego zawodnika. Podczas wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy swój autorski plan treningowy, który pomoże rozwinąć Twój potencjał. Letni obóz piłkarski dla dzieci z terenu Krakowa i okolic stworzy Ci możliwości nie tylko poprawy umiejętności piłkarskich, ale również rozwoju techniki, rozumienia gry, poprawy motoryki i koordynacji. Zainteresowany? Sprawdź: piłka nożna dla dzieci Kraków i skorzystaj z naszej oferty!

Obozy Letnie

Zapewniamy

Trening Mentalny

Rozumienie Gry

Trening Motoryczny

Trening Piłkarski

Warsztaty świadomości

Jakość nie ilość

Podział względem umiejętności

Testy Laboratorium Sukcesu

Sprzęt wysokiej jakości

Nagrywanie i Analiza

Fotorelacja

Zaplecze konferencyjne

Zdrowy catering

Boisko naturalne

Boisko ze sztuczną nawierzchnią

Analiza video treningów

Profesjonalna Kadra Szkoleniowa

Świetna Atmosfera

Nowoczesny Sprzęt

Liczne Atrakcje

Grupy Dziewczęce lub chłopięce

Czas reakcji FitLight

Koszulkę z logo LS

I wiele innych

Letni obóz piłkarski dla dzieci Małopolska – postaw na profesjonalne przygotowanie piłkarskie

CAMP Laboratorium Sukcesu cechuje wysoka jakość i skuteczność treningów. Organizując letni obóz piłkarski dla dzieci w Małopolsce bierzemy odpowiedzialność za to, czego chcemy Cię nauczyć, co prezentujesz na murawie i jak reagujesz na boisku. Letni obóz piłkarski dla dzieci Kraków to propozycja profesjonalnego cyklu treningowego z zakresu techniki, motoryki, rozumienia gry, aspektów drużynowych i mentalnych – wszystko pod okiem doświadczonej, profesjonalnej kadry szkoleniowej. Co gwarantujemy?
  • Trening piłkarski – obejmuje technikę, działania taktyczne i indywidualne, rozwój percepcji i umiejętności szybkiego reagowania na boisku;
  • trening mentalny – w tym ćwiczenie koncentracji, skupienia, umiejętność kontroli emocji i radzenia sobie ze stresem;
  • trening motoryczny – obejmujący ćwiczenia przyspieszenia, szybkości, zwinności, zmiany kierunku biegu, a także trening wytrzymałości szybkościowej oraz wytrzymałości biegowej;
  • opiekę fizjoterapeuty.

Nazwa obozu

Termin: 01-07 Lipiec 2020

Dostępne miejsca: 27/30

Podczas letnich obozów piłkarskich stosujemy podział na grupy dziewczęce lub chłopięce dobrane odpowiednio poziomem umiejętności i stosownie do wieku. Treningi są nagrywane, a następnie dokładnie analizowane pod kątem poprawy techniki, właściwego reagowania i ustawienia na boisku. Zapewniamy nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią. Oprócz letnich obozów organizujemy także zgrupowania zimowe – sprawdź: zimowy obóz piłkarski Kraków i zapisz się już teraz! Dokładamy największych starań, aby miejsce odbywania się obozów spełniało najwyższe standardy w aspekcie infrastruktury, wyposażenia i bezpieczeństwa.